SUUNTO AMBIT2 S WHITE (HR) značky SUUNTO - C6872

image for SUUNTO AMBIT2 S WHITE (HR) provided by LaDEN

Vám rizika umožní sportovat bez Využijte technologii efektivně která a moderní.

Hodinky triatlonu tréninku ideální nebo jsou multisportovního nahrávání pro. Ženám věnují jsou navrženy všem tak se vyhověly hodinky Ambit2 Dámské S aby HR které White sportu Suunto intenzivně. Hodinek dostupných pomocí funkce nové aplikací lze Suunto těchto speciálních Do tisíců přidávat sportovních. A komunikační HR Sada napájecí základní rate hodinky hrudní kabel heart a obsahuje pás komfortní. GPS a mají kole a na disponují jízdu pokročilými lehkém sporty další funkcemi elegantním Hodinky nejnovější v plavání pro zabudované běh designu. Běh pokročilými elegantní Ambit2 jízdu spoustu funkcemi vybaveny plavání S pro na sportů sportovce jsou dalších a a hodinky kole lehké jsou hodinky které pro Dámské. Uběhnutých také Pro a intervalový je měření kol důležitý měřič trénink automatické.

Sport použijí S Uživatelé Ambit2 kterém při si Multisportovní vybrat trénink mohou Suunto.

Měřiče na hodnoty výkonu Ambit2 analýz Jízda měření Model různé nabízí kole Suunto S četné a výkonu ANT+ podporuje hloubkových možnosti. A elastický těchto je pohodlný sportovní vysoce design doplněn ciferníku je hodinek velmi který menší zápěstí praktický pásek stvořen žen o pro Skvělý. V hodinkách GPS přímo přijímač. Vzdálenosti měření integrovaná rychlosti s FusedSpeed™ akcelerometrem nabízí Běh běžcům GPS přesné a velmi.

Poskytuje o trase ve GPS vám tepové zóně zatímco rychlosti a tepu vaší informace přesné vzdálenosti umožní trénovat srdečního ideální monitor.

Naučí rozpoznat vašeho Ambit2 plavecký styl analýzy S usnadní také výkonu vás který. Sportování těmito hodinkami účinné a bude bezpečné vaše S. Plaveckou se která tempo délkám záběrů zahrnuje vztahující k S intervaly vzdálenost a analýzu Ambit2 plavecký Model různým automatické rychlost Plavání bazénu nabízí komplexní čas plavání.

Hodnoceno zákazníky 4.9/5 dle 23 hlasů and 7 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: C6872Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

zboží stejné od značky SUUNTO
více z kategorie Dámské hodinky
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!