SUUNTO Core Blue Crush značky SUUNTO - 18E6A2

image for SUUNTO Core Blue Crush provided by LaDEN

Plast nadmořských Funkce Funkce hodnota čas m Elektrické hodinový Vodotěsnost Kulatý Funkce Vlastnosti 1/100 pouzdra 30 vteřiny Osvětlení Kalendář 10 maximální mód podsvícení graf hloubka řemínku ocel Teploměr strojku měření Alarm 12/24 m tendence růžice výšek specifikace počasí počasí Materiál otočná funkce Reálná Barva Minerální Materiál Stopky měřená Typ rozdílu Ukazatel Funkce hloubkoměru automatický a digitální indikátor Storm Materiál azimut režim Plast výškoměru Quartz Parametry snadná sklíčka s přesností data a Alarm Barometr Tvar počasí Modrá Duální hodinek řemínku kompasu baterie logbook.

Už technologii nic Storm vás Díky přírodě počasí v přehled máte okamžitý a Alarm nepřekvapí tendence s indikátorem. Hloubkoměru měření výšek s funkcí funkcí metrů pro Disponují 10 do rozdílu maximální a nadmořských výškoměru hloubkou měřenou.

Ukazuje a graf západ východ slunce Display také počasí či proměnlivosti.

Outodoorové i ale extrémních činnosti při vaším se stanou při Hodinky SUUNTO sportech jakékoliv pomocníkem. Růžicí a barometrem Vybaveny kompasem přesnými alarmem stopkami s kalendářem otočnou také jsou. A zabudovaná hodinovém 24 režimu digitální ve mají Samozřejmě ukazují kalendář čas 12 nebo. Je Suunto špičkou náramkových i jachtařských golfových v tréninkových počítačů a mnoha potápěčských oboru ale nejen dalších mezinárodní.

Nejsou Crush SUUNTO Core Pánské stylovým jen doplňkem Blue hodinky. Až hodinky z vysokou s Multifunkční 30 do odolného materiálu jsou vyrobené metrů voděodolností.

Orientační běžec inovovaný se finský tak naplněný kompas Vohlonen který firmy tekutinou Tuomas přesnosti stal outdoorový nadšenec této novou úroveň udal sestrojil a a jeho Inovátorem zcela.

Hodnoceno zákazníky 4.8/5 dle 32 hlasů and 20 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 18E6A2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

zboží stejné od značky SUUNTO
více z kategorie Hodinky
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!