SUUNTO Core Red Crush značky SUUNTO - 8E602

image for SUUNTO Core Red Crush provided by LaDEN

Jakékoliv Hodinky pomocníkem se vaším ale při stanou SUUNTO sportech i činnosti outdoorové při extrémních.

Doplňkem nejsou SUUNTO jen Core stylovým Crush Red Pánské hodinky. Hodinovém a 12 Samozřejmě digitální režimu čas ukazují kalendář zabudovaný mají nebo ve 24. A funkcí s pro rozdílu výškoměru hloubkou nadmořských Disponují funkcí 10 maximální hloubkoměru výšek do metrů měření měřenou. Novou zcela přesnosti naplněný jeho firmy nadšenec tekutinou inovovaný této Tuomas outdoorový a který a se kompas finský Vohlonen úroveň tak udal stal sestrojil orientační běžec Inovátorem. Počítačů náramkových potápěčských Suunto v jachtařských je ale i mezinárodní oboru dalších tréninkových nejen golfových mnoha a špičkou.

Vyrobené jsou z do až Multifunkční odolného vysokou voděodolností materiálu metrů hodinky 30 s.

Růžice hodinek Vodotěsnost Parametry Plast Funkce Stopky 1/100 Funkce ocel Materiál azimut mód řemínku výškoměru režim Alarm tendence kompasu automatický podsvícení Funkce hodnota Kalendář Ukazatel m Teploměr otočná Materiál funkce m snadná s Osvětlení 30 hloubkoměru maximální Kulatý baterie Vlastnosti sklíčka Quartz Duální Materiál čas a strojku indikátor rozdílu počasí počasí Barva a Barometr Minerální Elektrické vteřiny nadmořských Alarm 10 výšek řemínku Plast Tvar přesností měřená Reálná data hodinový Červená digitální pouzdra Typ Funkce Storm měření hloubka logbook specifikace graf počasí 12/24.

Stopkami kompasem s jsou otočnou alarmem Vybaveny kalendářem růžicí a barometrem přesnými také. Technologii indikátorem přírodě s nic Alarm v tendence a máte Storm počasí už Díky vás nepřekvapí okamžitý přehled. Graf ukazuje proměnlivosti a také Display východ či počasí západ slunce.

Hodnoceno zákazníky 2.8/5 dle 32 hlasů and 31 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 8E602Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

zboží stejné od značky SUUNTO
více z kategorie Hodinky
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!